Justin Timberlake dhe bashkëshortja e tij lënë pas incidentin e fotove të publikuara

By

Në fillim të dhejtorit qarkulluan online disa foto të Justin-it ku shihet duke mbajtur duart me kolegen e tij aktore Alisha Wainwright.

Holding hands: Timberlake, 38, took to Instagram on Wednesday to 'address recent rumors,' although he tries to 'stay away from gossip as much as I can'

Justin and Alisha: Weeks after photos surfaced of Justin Timberlake holding hands with his Palmer co-star Alisha Wainwright, the singer apologized for a 'lapse in judgment' but made it clear 'nothing happened'

Fotot u bënë virale për shkak të afrimitetit që dyshja shfaqnin. Pas skandalit Justin reagoi duke i kërkuar falje publike bashkëshortes së tij.

“Unë qëndroj larg thashethemeve sa më shumë që të mundem, por për familjen time, unë mendoj se është e rëndësishme të adresoj thashethemet e fundit që po dëmtojnë njerëzit që unë dua,” ai hapi deklaratën e tij të gjatë. Duke pranuar se “një vonesë të madhe”, ai sqaroi se “asgjë nuk ndodhi midis atij dhe koleges së tij”.

Ai shpjegoi se çfarë ndodhi kur u shkrepën fotografitë: “Kam pirë shumë atë natë dhe më vjen keq për sjelljen time”. Pavarësisht se përmendi se ishte i dehur, ai mori përgjegjësinë për veprimin e tij dhe shtoi: “Unë duhet të kisha ditur më mirë. Ky nuk është shembulli që dua t’i jap djalit tim”.

“Unë kërkoj falje nga gruaja dhe familja ime e mahnitshme që kanë kaluar nëpër një situatë kaq të turpshme dhe jam i përqendruar për të qenë burri dhe babai më i mirë që mund të jem,” vazhdoi Justin. “Kjo nuk ishte ajo.” Ai gjithashtu përmendi Alisha dhe filmin për të cilin po punojnë së bashku, dhe shkroi: “Jam tepër krenar që punoj në Palmer. Shpresoj të vazhdoj ta bëj këtë film dhe jam i emocionuar që njerëzit ta shohin atë.”

Gjithsesi, Jessica Biel, bashkëshortja e këngëtarit/aktorit nuk ka reaguar në lidhje me mënyrën se si ndihet ajo.

Image result for justin timberlake jessica biel

Justin Timberlake raportohet se është rikthyer në shtëpi në Los Angeles me Jessica Biel dhe djalin e tyre, Silas.

Një burim thotë për E!News se çifti po “ecin përpara” dhe “po i lënë të gjitha mënjanë dhe duke u përqëndruar në të ardhmen e tyre së bashku si familje”. J

ustin dhe përfaqësuesi i tij kanë deklaruar “asgjë nuk ka ndodhur” midis Justin dhe Alisha kur ata xhiruan në Neë Orleans.

 

Artikuj të ngjashëm