Publikohet bashkëpunimi mes Gjikos dhe Nora Istrefit

By

Dyshja e suksesshme erdhën prapër me një tjetër bashkëpunim pas atij “Gabime” që rezultoi të jetë një sukses i vërtetë.

“Anna” titullohet bashkëpunimi i dytë me radhë mes Gjiko dhe Nora Istrefi.

Për tekstin u kujdesen vet dyshja, për muzikën Claydee Lupa & Tedy Economou dhe videoklipi u realizua nga Sekuencë.

Ndiqni bashkëpunimin në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm