Armina Mevlani pranë Gigi Hadid në sfilatën e Chanel (FOTO)

By

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani, ka ndjekur nga afër sfilatën e Chanel.

E fejuara e Shkëlzen Berishës, postoi fotografi të shumta në instastory por njëra ra në sy.

Gigi Hadid! – Supermodelja e cila ishte pjesë e kësaj sfilate, ishte fare pranë Arminës dhe këtë e dëshmoi kjo e fundit përmes një imazhi mbi të cilin ka shkruar: “E dashura Gigi Hadid”.

Armina merr pjesë shpesh në sfilita të ndryshme sidomos në Javën e Modës në Paris.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm