Milot Rashica feston ditëlindjen, urimi i të fejuarës është special (FOTO)

By

Ylli i kombëtares kosovare feston sot ditëlindjen.

Milot Rashica mbushi plot 23 vjet jetë dhe urimin më special publikisht e mori nga e fejuara e tij.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Të dëshiroj çdo të mirë. Jam shumë falënderuese për çdo gjë që më bën gruan më të lumtur në botë. Të dua më shumë se fjalët mund të përshkruajnë”, ka shkruar Belkizi teksa ka postuar një foto bashkë me Milotin.

Së fundmi, Prive ka marrë vesh nga burimet, se çifti do të martohet këtë verë dhe se përgatitjet për dasmën veç kanë filluar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm