Premierë: Genta – Kishe (Video)

By

Genta Ismajli para pak dite ka finalizuar projektin e saj më të ri të titulluar ‘Kishe’. Kjo këngë është punuar nga Darko Dimitrov me tekst të Avni Qahilit.

Videoklipi i kësaj kënge e ka kthyer në Shkup për të punuar me një ndër ekipet që ka realizuar projekte të mëparëshme, Fabrika.

Genta duket shumë seksi në videoklip dhe e kuruar deri në detaj nga studio Sellma dhe Kaci.

“Kishe” u dha premierë në Prive e ndërsa tani është publikuar edhe në Youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm