Jennifer Lopez shëtit pa grim rrugëve të New York

By

Aktorja e Hustlers, Jennifer Lopez, doli me një veshje më të thjeshtë gjatë një shëtitje në qytetin e New Yorkut të premten.

Duke stiluar flokët e saj në majë të kokës, talentja 50 vjeçare dukej e lumtur dhe e qetë derisa ecte pa grim, njofton Klan Kosova.

Jennifer bëri bujë me filmin e saj striptist “Hustlers”, por ky u ndalua në disa shtete për shkak të përmbajtjeve nudo.

Artikuj të ngjashëm