Rehatia dhe luksi i Noizyt dhe Blerim Destanit (VIDEO)

By

Ditë më parë ishte Noizy ai që shpërndau fotografinë e furgonit të tij të përsonalizuar me mbishkrimin “ZinCity” me të cilin parashikohej që i gjithë labeli të realizonte turin e tyre.

Por aventurat luksoze të reperit nuk kanë të ndalur, sot ai shihet tek realizon një fluturim mjaft të këndshëm në një aeroplan privat me komoditet siq i takon reperit që njihet për jetën luksoze të tij.

Mbishkrimi i Noizyt na bën me dije që shoqërues në këtë aventurë është miku i tij Blerim Destani, ani pse ai nuk shihet në videon e publikuar nga Noizy./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm