Arratisja e bukur e Enit dhe Gencit (FOTO)

By

Këtë fundjavë, çifti i njohur Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë vendosur të mos e kalojnë në shtëpi.

Dyshja kanë marrë rrugë drejt vendit të origjinës së Gencit, Plavës në Malësi.

Ka qenë Eni ajo e cila ka ndarë fotografi nga ky udhëtim i cili duket të ketë qenë tejet interesant për të.

Këngëtarja e njohur duket të ketë shijuar atmosferën në familjen e Gencit dhe njëherësh edhe bukuritë përrallore që ofron kjo krahinë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm