Fillon numërimi mbrapsht për bashkëpunimin e ri të S4MM

By

Ky fund vit nuk do të kalonte pa një këngë të re nga S4MM.

Produksioni i ri është një bashkëpunim mes reperit tetovar dhe Fajt.

Përmes një postimi në Instagram, është bërë e ditur kënga me titull “Shoëtime” do publikohet sot (e mërkure) në orën 16:01. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm