Ja kë konsideron kundështarin më të madh Don Phenom

By

Reperi shqiptar i grupit TBA, Don Phenom, ka sjellë gjithmonë hite për publikun tonë.

Jo kohë më parë ai në bashkëpunim me Ronelaa Hajatin befasuan publikun kur përnjëherësh plasuan jo një, por dy këngë që tërhoqën shumë vëmendje. Fjala është për “Çohu” dhe “Dilema”.

E këtë të shtunë ai ishte i ftuar në Emisionin Prive. Don Phenom kësaj radhe ishte rubrikën e përjavshme të Prive “Qitja pikën”, ku i përfundoi fjalitë e nisura nga Prive.

Në fjalinë “Konkurrencën më të madhe e kam me…” ai përgjigjet:

“Konkurrencën më të madhe e kam me Marinin. Don Phenom kundër Marinit, domethënë me vetveten.”

 

Artikuj të ngjashëm