E sapo martuar: Afërdita Dreshaj tregon gjënë e parë që pëlqen rreth martesës

By

Në fund të muajit qershor ajo u martua me të dashurin e saj Jakub Kindl, me të cilin kishte prej kohësh që ishte në lidhje.

Afërdita Dreshaj po e shijon maksimalisht martesën e saj, dhe fansat i kanë shtruar disa pyetje sa i përket të qenit e martuar.

“Cila është gjëja jote e preferuar sa i përket martesës?, e ka pyetur dikush!

“Më në fund mund ta thërras dashurinë e jetës time burrë, e urreja ta quaja i fejuari”, ka thënë Afërdita, në përgjigjen e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm