Pas martesës Rona Nishliu nis muajin e mjaltit në këtë vend magjik italian

By

Befasishëm për të gjithë, ajo i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar me martesë.

Këngëtarja e famshme shqiptare Rona Nishliu, u kurorëzua me të dashurin e saj prej kohësh Florin, ndërsa tani dyshja kanë nisur udhëtimin e jetës së tyre.

Rona dhe Flori kanë vendosur të nisen menjëherë drejt muajit të mjaltit për në ishullin Isola Bella të Italisë.

Ka qenë Rona ajo e cila ka publikuar disa imazhe në InstaStory ku shfaq disa pamje nga ishulli në të cilin dyshja gjenden për momentin.

Viteve të fundit, Rona ka qenë më pak aktive në muzikë, gjersa angazhimi i saj i fundit që mbahet mend është pjesëmarrja në jurinë e “The Voice of Albania”, e po ashtu edhe suksesi i jashtëzakonshëm në festivalin europian të këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm