Lakuriq para kamerave, Linda Halimi i ‘hyn’ briskut për trupin ideal

By

Këngëtarja Lindita Halimi prej kohësh ka paralajmëruar një ndërhyrje kirurgjikale estetike.

Hap pas hapi, ajo ka ndarë detajet me ndjekësit në rrjete sociale përgjatë procedurave të cilat do të jenë në fakt të mbuluara të gjitha nga një format për transformim në pamje ku Linda është protagoniste.

Ajo nuk ka treguar fillimisht se çfarë do të bëjë teksa tani është e qartë.

Këngëtarja shqiptare ka bërë një ridimensionim të linjave trupore duke hequr pjesë dhjamore nga abdomeni, për t’i zhvendosur tek të pasmet.

Si rrallë kush, Linda ka qenë transparente për t’u shfaqur pothuajse lakuriq.

Xhirimet tashmë kanë përfunduar, rezultatet janë menjëherë të vrejtshme  teksa mbetet të shihet se kur do të dalë episodi i plotë i transformimit të Lindës të cilës palestra duket se nuk i ka bërë punë 100% dhe përkundër regjimit të shëndetshëm të jetesës që promovon, është dashur të “mbështetet” tek brisku! /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm