Çka ju sjellë këtë javë Prive? (VIDEO)

By

Prive kësaj jave ju pret me materiale interesante, e plot fytyra të reja të skenës muzikore në intervista.

Cozman rikthehet në Prive pas shumë kohe, flet për jetën personale dhe për atë profesionale.

Këngëtarja e re Tayna, në intervistën 60 Sekondëshe e kësaj jave edhe Adriana Matoshi në mikrofonin e Prive.

Mund të ndiqni edhe kronikën kushtuar hapjes së qendrës tregtare ekskluzive në Prishtinë, “Royal Mall”.

Ndiqeni këtë të shtune në ora 19:00, në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm