Ish e dashura e Majkit, bëhet bashkë me Adelina Ismailin (FOTO)

By

Majlinda Zeka është goxha aktive në rrjete sociale.

Ish e dashura e Majkit – nëna e djalit të tij, Roanit, së fundmi u takua me Adelina Ismailin. Takimin, Majlinda e dokumentoi edhe përmes një fotografie të postuar në instastory.

‘Një dhe e vetmja Diva’, ka shkruar Majlina në imazhin ku shihet duke përqafuar këngëtaren.

Arsyeja e takimit nuk u bë e ditur, por mund të jetë thjeshtë rastësi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm