Si e vizatuar: Këmbë të tonifikuara e bark të sheshtë, Angela Martini një “bishë” në imazhin e fundit

By

Ka lindur për të qenë pjesë e pasarelave të modës e të pozoj. Modelja shqiptare Angela Martini, ka linja fizike të përkryera.

Ajo sapo ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqë këmbët e bonifikuara dhe barkun e sheshtë.

Martini e cila sapo është martuar me të dashurin e saj prej kohësh Dragos Savulescu, po duket mahnitëse në një palë të brendshme të bardha e fotografia duket të jetë realizuar brenda ambienteve të shtëpisë së saj luksoze në SHBA. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm