Shyhrete Behluli uron me fjalët më të mira, djalin e saj të vogël (FOTO)

By

Djali më i vogël i këngëtares Shyhrete Behluli, Lumi, sot feston ditëlindjen.

Ajo postoi një fotografi me të në llogarinë e saj në Instagram për ta uruar me pak fjalë por të mëdha.

“Urime ditëlindjen i vogli i mamit festofsh gjithmonë i lumtur’, shkroi Shyhretja nën imazhin që mori mijëra pëlqime dhe shumë urime të tjera nga fansat e këngëtares.

Artistja e muzikës popullore ka edhe një djalë më të madh , Kushtrimin i cili është i martuar dhe ka një djalë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm