Rudina Magjistari siç nuk e kemi parë më herët

By

Jemi mësuar ta shohim përherë në kornizat “e seriozes” me veshje shumë klasike, ndonjëherë rrallë me
ndonjë guxim të vogël por brenda stilit të saj, me flokët e ndara në mes herë të drejta të krehura e herë më
onde të lehta. Por asnjëherë si sot.

Me kaçurrela më të imëta dhe të fryra, dalja e radhës në emisionin e pasdites ishe jo e zakontë për publikun
e Rudinës që është mësuar ta shohë ndryshe moderatoren çdo ditë.

Vetë moderatorja e pranoi se kjo është diçka e rrallë në pamjen e saj dhe mendojmë se s’do e kemi shpesh
shansin ta shohim përsëri kështu.

“Më pëlqen vetja! Jo për t’i mbajtur gjithmonë, sepse nuk është në natyrën time, por për të ndryshuar
ndonjëherë”, –është shprehur Rudina, duke rrëfyer se sërish janë paruke, ashtu siç ishin edhe të kuqet.

View this post on Instagram

Yes or No? ☺️

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Artikuj të ngjashëm