Burrat e famshëm shqiptarë, që vishen më së shtrenjti (FOTO)

By

Aktorë, sportistë dhe këngëtarë e reperë. Me punën që bëjnë i sigurojnë vetes jetë luksi, pushime e edhe veshje nga markat më të njohura të momentit në mbarë botën.

Dhe burrat e famshëm shqiptarë, po që ndjekin trendet e janë “fashionista”.

Nga klipet e tek daljet e përditshme, në pamjen e tyre mund të gjesh veshje që kushtojnë me qindra e mijëra euro.

Duke shqyrtuar publikimet e faqes shqiptare në Instagram, “What They Wearing”, që u dedikohet pamjes së yjeve shqiptarë, Prive ka bërë një përmbledhje simbolike të disa prej burrave që vishen më së shtrenjti.

Njëri ndër ta, është pa dyshim Getoar Selimi.

https://www.instagram.com/p/Bi2L1rpHEu9/?taken-by=whattheywearin

Rendin nuk e lëshon as Ledri Vula.

https://www.instagram.com/p/BevrZv-npNs/?taken-by=whattheywearin

Kingu i të gjithëve është Blerim Destani, me dhjetëra mijëra euro të shpenzuara në veshje e aksesorë.

https://www.instagram.com/p/BifMcoQnMe2/?taken-by=whattheywearin

Capital T, që i ka shumë qejf gjërat e markës Gucci.

https://www.instagram.com/p/BiKVRZRHJVp/?taken-by=whattheywearin

Edhe Majk hyn në këtë mes.

https://www.instagram.com/p/Bf0kRT0Htll/?taken-by=whattheywearin

Artikuj të ngjashëm