Hap dyert lokali i ri luksoz i Valdrin Sahitit (VIDEO)

By

Me punën e tij, ai është shndërruar në pikë reference kur është fjala për modën në trevat shqipfolëse. Kombinuar edhe me talentin dhe novacionin, rrugëtimi profesional për Valdrin Sahitin nuk kishte se si të rezultonte ndryshe përpos si sukses.

Në kuadër të arritjeve profesionale të dizejnatorit, është shënuar një tjetër hap i rëndësishëm.

Brendet Valdrin Sahiti dhe VS Man tani e tutje do kenë një hapësirë shumë më të madhe e më luksoze nga paraprakja.

Sot, në lagjen Arbëria në kryeqytet ka hapur dyert objekti i ri i brendit me një hapësirë gjigante prej 1000 metrash katrorë që garanton një eksperiencë tejet komode për çdo klient.

Ndryshe, lokacionit të ri në lagjen Arbëria, shumë shpejt do t’i bashkangjiten edhe pjesa tjetër e ekipit, Kaci dhe Sellma. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm