Nuk ndalen sukseset: MTV e zgjedh Erën si …

By

Sukseset e saj, paraqitjet në ekranet televizive prestigjioze dhe intervistat e panumërta janë bërë rutinë për Era Istrefin që më nuk çudit në këtë aspekt.

Por në rrugëtimin e gjatë përpara në rrafshin e karrierës fenomeni Era po na befason çdo ditë e më shumë.

Suksesi i rradhës është shënuar sot në Snapchat ku platforma unike e MTV e ka zgjedhur këngëtaren nga Kosova si simpatinë e ditës.

Pos unikalitetit në zë, Era po vlerësohet edhe për stilin e saj dhe paraqitjen që bën që njerëzit të dashurohen në të.

Në sinkron me mendimin e MTV pa dyshim besojmë të kenë qenë edhe miliona përdorues që shfletojnë këtë version në baza ditore. /Prive.al/

received_1058882364160538

Artikuj të ngjashëm