Gucci surprizon Loredanën (FOTO)

By

Në prag të Krishtlindjeve, Loredana ka pranuar dhurata nga marka e njohur Gucci.

Reperja e famshme në vendet gjermano-folëse dhe më gjerë, i ka ndarë me ndjekësit e saj pakot e shumta që mori duke falënderuar markën në fjalë.

Mes tyre, ka surpriza edhe për Hanën e cila mbushi dy vjet jetë disa ditë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm