Këto dy këngë të Dua Lipës janë të preferurat e Barack Obama-s!

By

Së fundmi, Barack Obama ka ndarë listën e tij me këngët e preferuara të këtij viti, dhe njëra nga ato ishte “Levitating” e Dua Lipës.

Por kjo nuk është hera e parë që këngëtarja u gjend në listat më këngët e tij të preferuara.

Para disa muajsh, ish-presidenti kishte publikuar listën e tij verore të këngëve, me të cilat kishte kaluar javët e karantinës.

Ndër to ishte edhe kënga “Un Dia” nga Dua Lipa në bashkëpunim me J Balvin, Bad Bunny dhe Tainy. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm