Adelina Tahiri me fjalë romantike në ditëlindjen e bashkëshortit

By

Sot ka festë në shtëpinë e këngëtares Adelina Tahirit dhe bashkëshortit të saj Serjoza Markov.

Burri I saj feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim romantik nga gruaja e tij.

Këngëtarja hyri në Instagram dhe ndau me ndjekësit e saj një fotografi krah bashkëshortit, poshtë së cilës shkroi: “Urime ditëlindjen gjysma ime, faleminderit që të kam”.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm