Diona Fona publikon bashkëpunimin e ri (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i ri i Diona Fonë.

Ajo realizoi një këngë me artistin me emrin Eaz, me titull “Ti je”, klipi i së cilës u xhirua në Londër, atje ku Diona po mbaron studimet.

Këtë projekt e ka realizuar DJ A-Boom dhe ju keni mundësi ta dëgjoni më poshtë.

Nëse nuk e dini, Eaz bashkëpunoi edhe me Ledri Vulën në këngën “Nasty Girl”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm