Gresa dhe Andi në fokus të Noizyt?

By

Çifti simpatik Andi dhe Gresa janë duke shijuar pushimet e tyre të para pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Por, kur të kthehen nga pushimet, do të duhet të vendosin për një propozim që ka trokitur në derën e tyre.

Burime të Prive bëjnë të ditur se çifti simpatik është kontaktuar nga linja e veshjeve të reperit Noizy.

Ndiqni materialin e mëposhtëm për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm