Tension me Stresin në Post BB? Artani zbulon çka ndodhi

By

I ftuar në ‘5 data’ në Prive, këtë javë ishte Artan Thaqi.

Ish-finalisti i Big Brother VIP Kosova, ka folur për shumë gjëra, përfshirë këtu edhe ato personale.

Por, nuk kaloi pa u përmendur Post Big Brother dhe tensioni i tij me Stresin.

Ndiqni videon dhe kuptoni rrëfimin e tij. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm