Albena Reshitaj tregon se cila ka qenë puna e saj e parë

By

50 pyetjeve të emisionit Prive, së fundmi iu ka përgjigjur deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albena Reshitaj.

Në videon më poshtë do të kuptoni se cili ka qenë momenti i saj më i vështirë në jetë dhe shumë gjëra të cilat nuk i keni ditur për të.

Më tej ajo tregon se cila ka qenë puna e saj e parë dhe cila artistë shqiptare është e preferuara.

Këto e shumë të tjera zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm