Zbulohet aktori i njohur që është pjesë e filmit të ri të Ermalit

By

Siç është bërë e ditur tash e disa ditë, humoristi Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet e filmit të dytë komedi, pas ‘Dy gisht mjaltë’.

Filmi do të titullohet ‘I love Tropoja’ dhe tashmë është në fazë xhirimesh.

E pasi konfirmoi se Enca do jetë pjesë e filmit, Ermali ka zbuluar një tjetër personazh simpatik.

Fjala është për aktorin Irgen Cela i cili poashtu është pjesë e kastit dhe pa dilema do të jetë një vlerë e shtuar në këtë komedi. Ai në këtë film do të jetë shoku i Drejtorit.

View this post on Instagram

@cela_irgen 🎬 I ❤ Tropoja

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

View this post on Instagram

Duke i dhënë makinës pa i dhënë fare

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Cela është i njohur për rolet e shumta të tij në spektaklin e humorit ‘Portokalli’ teksa spikatë më së shumti me pikat e humorit me kolegun e tij Florjan Binajn si ‘dy policët’. /Prive.al

View this post on Instagram

Me Zyshën e dashur @emaandrea1 🤗🤗

A post shared by Irgen Cela (@cela_irgen) on

Artikuj të ngjashëm