Sonte, PRIVE rikthehet me materiale ekskluzive

By

Këtë të shtunë, PRIVE rikthehet me materiale ekskluzive.

Sezoni i ri i këtij emisioni të showbizit, sjellë materiale interesante dhe me rubrika të reja.

Vjosa Osmani rrëfehet si asnjëherë më parë, Melinda vjen për të folur rreth shumë pikëpyetjeve dhe shumë gjëra të tjera.

Gjithçka mund të kuptoni të shtunën duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova, emision me Liberta Spahiun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm