Gjithçka gati, zbulohet data e publikimit të duetit mes Genc Prelvukajt e Lyrical Son

By

Ka ditë që Genc Prelvukaj po paralajmëron bashkëpunimin me Lyrical Son.

Tani gjithçka është gati…

Reperi ka postuar një fotografi në Instagram – pjesë të klipit, me anë të së cilës ka bërë me dije se ky duet do të publikohet të dielën në ora 14:00.

“Andërr” është finalizuar dhe është nën vulën e Black Fish Entertainmet.

Ua rikujtojmë që ky nuk është bashkëpunimi i mirë i Gencit me Festimin, pasi që artistët u bënë bashkë edhe për disa projekte vitë më parë.

Artikuj të ngjashëm