Më në fund, Mozzik takohet me vajzën (FOTO)

By

Pas gati dy muaj, Mozzik është takuar me vajzën e tij Hanën.

Reperi i cili së fundmi është ndarë nga bashkëshortja e tij Loredana, ka shkuar të takojë fëmijën e tij në Zvicër.

Artisti po qëndron në këtë shtet për shkak të një koncerti atje dhe ka shfrytëzuar rastin të shohë nga afër Hanën për të cilën në një intervistë të fundit për mediat gjermane tha se kishte dy muaj që nuk e ka takuar.

Mozzik postoi video dhe foto në instastory duke treguar se sa shumë ishte përmalluar për vajzën e cila edhe pak javë mbush 1 vit jetë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm