Ky është lajmi më i ri nga Capital T

By

Ditë më parë iu kemi sjellë pamje nga xhirimet e klipit ‘Take a shot’ nga Capital T e Granit Dërguti.

Ky projekt është finalizuar dhe do të publikohet të dielën më 13 maj.

Lajmi u bë i ditur nga vetë artistët të cilët postuan foto në profilet e tyre më rrjetet sociale.

Përveç kësaj kënge, Capo ka paralajmëruar edhe shumë të tjera të cilat do të jenë të gatshme për verë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm