Publikohet ‘Shoqet’ nga Bilbilat e Mushtishtit

By

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i Motrave Mustafa, Remzie Osmanit dhe Shyhrete Behlulit.

Pas një periudhe të punës intenzive në këngë dhe videoklip, projekti është lançuar para pak minutash në Youtube.

Kënga ka tekst të Nexhmije Muhaxherit kurse për muzikën është përkujdesur Rrahman Kryeziu.

Xhirimi i videoklipit i është besuar EMF Creative ndërsa projekti që në start ka marrë pëlqyeshmëri nga publiku. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm