Në ditëlindjen e vetë, Zani e bën Adelinën motrën më të lumtur në botë

By

Këngëtarja Zanfina Ismaili feston sot ditëlindjen.

E lindur në vitin 1985 ajo mbush sot 33 vite.

E në vend që dhurata të merrte nga të tjerët, këngëtarja i ka bërë dhuratë vetes dhe njëkohësisht të tjerëve.

Ajo ka diplomuar në Juridik duke u bërë zyrtarisht juriste.

Ka qenë motra Adelinë ajo që e ka ndarë lajmin në Instagram nën mbishkrimin: ‘’Vajza ime është zyrtarisht juriste e diplomuar sot. Shumë krenare me ty Zani. Urime ditëlindjen princesha ime. Më ke bërë motrën më të lumtur. Të dua…’

Edhe 100 Zanit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm