Një shembull për tu marrë – Adelina Tahiri rikthen format shumë pak kohë pas lindjes

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, ka arritur që t’i rikthejë format e saja trupore menjëherë pas lindjes së djalit.

Madje tani ajo duket më në formë se sa para periudhës së shtatzënisë.

Këngëtarja ka rrëfyer për publikun, se ajo ka përdorur disa produkte për dobësim,ndërsa nga shtatori e deri më tani, ajo ka arritur që t’i eliminojë të gjitha kilogramët e tepërt nga shtatzënia dhe siç e mbajmë në mend, ajo kishte shtuar goxha.

Në një fotografi që ka publikuar së fundmi, ajo duket shumë fit dhe në formë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm