Gashi flet shqip në këngën e re

By

“Gasoline” mban titullin kënga e re nga Gashi.

E veçanta e këtij projekti muzikor të Gashit është se në fund të këngës artisti flet shqip.

Kënga tashmë është publikuar në të gjitha platformat dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm