Këngëtaret që përpos që janë kolege kanë miqësi të ngushtë  (Foto)

By

Konkurenca ka bërë që shumë miqësi mes yjesh të përfundojnë dhe të mos kenë më të njëjtin raport.

Mirëpo ka dhe artistë të tjerë të cilët nuk e ndjejnë konkurencën me kolege të tyre e madje vazhdojnë të jenë mike të ngushta.

Këtë e kanë dëshmuar tash e sa kohë Teuta Kurti e Flaka Krelani. Pothuajse çdo ditë dyshja janë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe postojnë fotografi nga eventet e përbashkëta.

My Ride or Live ? @teutakurtiluta ?

A photo posted by Ms Zjam (@flakakrelani) on

Të njëjtën gjë bëjnë edhe Rovena Dilo me Jonida Maliqin. Këngëtaret nga Tirana preferojnë ta shijojnë shoqërinë e jo konkurencën.

??

A photo posted by Rovena Dilo (@rovenadiloofficial) on

Shoqe të mira janë edhe Enca Haxhia dhe Zaimina Vasjari. Madje kjo e fundit për të treguar marrëdhënien mes tyre të shkëlqyer publikon këngët e Encës në profilet e saj.

kush mka ardh mua [email protected]

A photo posted by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Edhe këngëtaret Shkurta Gashi, Teuta Selimi e Ryva Kajtazi edhe pse kanë të njëjtën rrugë muzikore, ato kanë gjetur një lidhje mes tyre për të vazhduar miqësinë.

shkurta teuta ryva

Genta Ismajli është mjat e afërt me kolegen e saj Kaltrina Selimi madje shpeshherë edhe kanë ndarë fotografi nga shtëpia duke bërë qejf.

House party ??? @genta.ismajli @arbnoraliu @donamatoshi @matoshinorki

A photo posted by Kaltrina (@selimikaltrina) on

Këta janë vetëm disa nga këngëtaret që plotësojnë rrethin e miqëve me kolegë e derisa shumë të tjera nuk i kanë rezistuar kohës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm