Dhe ja ku e keni – Publikohet bashkëpunimi i Azet dhe Zuna

By

Ashtu siç kishin paralajmëruar Azet dhe Zuna kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Kënga e shoqëruar me videoklip tashmë publikuar në Youtube.

“KMN” mban titullin kënga, të cilën nëse ende nuk e keni dëgjuar, të plotë e keni në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm