Sonte në Prive ju presin plot materiale interesante (VIDEO)

By

Sonte në Prive keni mundësi të ndiqni shumë materiale interesante.

Ermal Fejzullahu, Bardhi, kush po martohet dhe kush po sjellë një super-bashkëpunim ndërkombëtar?

Shumë gjëra interesante ju presin nesër duke filluar nga ora 22:00 në Klan Kosova, emision me Liberta Spahiun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm