Kjo është kënga e re nga Loredana!

By

“Let’s go” është kënga e re nga Loredana.

Ndryshe nga bashkëpunimi i fundit me Noizyn, në këtë projekt muzikor Loredana vjen solo.

Për këtë këngë ajo ka punuar me artistë të huaj dhe “Let’s go” është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë këngën e saj në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm