Mëngjes i nxehtë nga Vildane Zeneli (Foto)

By

Të shumta dhe mjaft të nxehta  janë fotot që jemi mësuar ti shohim nëpër rrjete sociale  të modelës shqiptaro-amerikane që ajo vet i publikon.

Edhe kjo “body selfie” është një nga ato foto në të cilën Vildanja shfaq linjat e saj trupore tepër sexy teksa shijon rrezet e diellit./PRIVE.AL/

12939664_10208588240693742_478582580_n-tender

Artikuj të ngjashëm