Noizy flet për Tunën dhe ofendon rëndë Cozman!

By

Reperi Noizy, në emisionin ‘Zonë e Lirë’ foli edhe për intervistën në ‘6 ditë pa Ermalin’ kur në një mënyrë la të kuptohet se ka pasur marrëdhënie intime me Tunën.

“Kam pasur disa gjëra por asgjë” – tha Noizy teksa pohoi me kokë pohimin e Çanit se relacioni me të ishte thjesht ‘f*ck and go’.

Rigelsi tregoi se i ka thënë Ermalit që të mos pyetet për këtë pjesë sepse kjo do shkaktonte probleme.

“Më pas, morra vesh se ato dyja ishin ndarë” – u shpreh ai duke aluduar për Tunën dhe Cozman.

“Të dyja më duken si goca” – përfundoi ai duke mos ia përmendur emrin reperit nga Kosova.

Ai kësaj here nuk foli për Getoar Selimin duke thënë se sherreve tashmë i ka kaluar koha pasiqë gjithçka ec me moshën. /PRIVE.AL?

Artikuj të ngjashëm