Kim Kardashian përflitet se është në lidhje me ishin e motrës! Si qëndron e vërteta?

By

Vite përpara se Odell Beckham Jr. të ndezte një romancë me Kim Kardashian, ylli i NFL ishte i afërt me motrën e saj më të vogël Khloé Kardashian.

Khloé, tani 39 vjeç, dhe Beckham, tani 30 vjeç, u panë së bashku në fotot e publikuara nga TMZ. Në foto, ylli i realitetit u përqafua me atletin e Baltimore Ravens gjatë fundjavës së Ditës së Përkujtimit.

Një burim më pas mohoi se ata ishin plotësisht në lidhje, duke thënë për Us Weekly në atë kohë se ata “thjesht flirtonin në një festë”.

Më vonë atë vit, Khloé filloi të takohej me yllin e basketbollit Tristan Thompson. Bashkëthemeluesi i Good American ishte në lidhje me Thompson, 32 vjeç, deri në fund të vitit 2021 pasi ajo zbuloi se ai e tradhtoi atë me Maralee Nichols dhe lindi fëmijën e saj, djalin Theo. Khloé dhe Thompson tani kanë dy fëmijët e tyre: True, 5 dhe Tatum, 13 muajsh. (Thompson ndan gjithashtu djalin Prince, 6 vjeç, me Jordan Craig.)

Beckham filloi të takohej me modelen Lauren Wood në vitin 2019. Dyshja, të cilët mirëpritën djalin Zydn në shkurt 2022, përfundimisht u larguan në fillim të këtij viti përpara se Beckham të ndihej komod me Kim, 42 vjeç.

“Lidhja e tyre ishte e ndërsjellë dhe shumë shpejt u bë flirtuese. Ata po takohen, por gjërat janë ende mjaft të rastësishme, “tha një burim i dytë ekskluzivisht për Us për Kim dhe Beckham. “[Odell] gjithashtu ka kaluar kohë me shumicën e familjes Kardashian gjatë viteve në ngjarje si Met Gala [dhe] White Party”.

Burimi shtoi se Beckham dhe manjati Skims kanë “kimi të shkëlqyer” dhe familja e saj e famshme tashmë e miraton çiftimin.

Artikuj të ngjashëm