Ky është mesazhi i Xhensilës për festën e Pashkëve (FOTO)

By

Xhensila Myrtezaj ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi dhe shkroi një mesazh në këtë ditë të rëndësishme për krishterët.

“Paçi gjithmone bekimin e Zotit. Dite shprese dhe dashurie. Gezuar”, ka shkruar ajo.

Nëse nuk e dini, kënga e saj e fundit është “Sekreti im” në bashkëpunim me Pirro Çakon, projekt I cili u pëlqye shumë që nga dita e parë e publikimit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bwg24oLhcLf/

Artikuj të ngjashëm