Festë në shtëpinë e Granit Xhakës (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Granit Xhakës.

Gruaja e tij, Leonita, feston ditëlindjen dhe nuk mund të mos e pranonte një urim nga burri i saj futbollist.

Ky i fundit ndau imazhe të bashkëngjitura të tij me Leonitën duke i uruar më të mirat e mundshme në ditën e lindjes së saj.

“Zemra ime! Të uroj nga zemra Gëzuar ditëlindjen. U bëfsh edhe 100 vjeç. Paç gjithmonë shëndet, fat, mbarësi e lumturi”, ka shkruar Xhaka.

Urime./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Artikuj të ngjashëm