Së shpejti bëhet baba por si do të quhet djali i Skerdit?

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak javë derisa Skerdi të bëhet baba.

Këngëtari nga Shqipëria dhe bashkëshortja e tij Vesa janë në pritje të një djali por a e kanë menduar çifti emrin?

Në një intervistë për Prive, Skerdi u pyet në lidhje me këtë pjesë teksa ka folur për bashkëpunimin me Adelina Ismailin.

Si do të quhet djali i tij dhe shumë gjëra të tjera, i zbuloni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm