A u sëmur vjehrra e Fjollës kur e kuptoi lidhjen e djalit të saj me të? (VIDEO?)

By

Së fundmi, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë bërë një rrëfim ekskluziv në emisionin Prive.

Çifti i martuar para pak javësh në ishujt Maldive, treguan gjithçka rreth lidhjes dhe raporteve të tyre me prindërit e njëri-tjetrit.

Në disa media u tha se vjehrra e këngëtares ishte në gjendje të keqe shëndetësore kur e kuptoi se djali i saj kishte nisur lidhje me të.

Por a është e vërtetë kjo dhe çfarë raporte ka Fjolla me të?

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm