Fatmir Spahiu merr një surprizë mjaft të këndshme (FOTO)

By

Kemi shumë raste kur fytyrat tona publike marrin dhurata apo befasohen si nga njerëzit e thjeshtë ashtu edhe nga kolegët e tyre.

Këtij ‘trendi’ nuk i iku as aktori Fatmir Spahiu të cilit mbrëmjen e kaluar i’u bë një suprizë modeste në njërin nga lokalet e kryeqytetit.

Aktori si dhuratë mori një kafe në të cilën ishte i stampuar emrin i emisionit që ai tash e një kohë po e moderon.

Duket se surpriza në fjalë e befasoi mjaft atë sa që zgjodhi që të njejtën ta fotografojë dhe ta ndajë edhe me ndjekësit e tij në Instagram. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm