“EX” vjen nga Elvana Gjata, Gimi O dhe Bardhi

By

Artistët Elvana Gjata, Gimi O dhe Bardhi kanë publikuar videoklipin e bashkëpunimit “EX”.

Kënga tashmë është publikuar në platformën Youtube dhe nëse ende nuk e keni parë mund ta dëgjoni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm